Współpraca przy kawie

Rzadko ci, którzy dotąd nie czytali, sięgną po jakąś książkę – nie oszukujmy się, jedna recenzja tego nie zmieni. Natomiast ci, dla których każdy egzemplarz może być czymś wyjątkowym, chętnie zobaczą wpisy innych w Internecie. I w ten sposób trafią też na ten blog.

Współpraca na tym blogu opiera się na tym, że nawiązuję kontakt z danym wydawnictwem, księgarnią lub portalem, która polega na tym, że dostaję przesyłkę, czytam książkę i piszę jej recenzję, publikowaną na łamach tego bloga, księgarni, portalu, forum itd. Czasami wygląda to zupełnie odwrotnie – najpierw piszę recenzję książki, a jeśli okaże się być wartościowa, wówczas dostaję książkę.
Bo uwielbiam czytać i opisywać swoje odczucia, radzić, doceniać, krytykować. Jestem jak najbardziej skłonna przystać na ofertę osób fizycznych. W tym celu proszę o kontakt na mój e-mail: karolinapcht364@gmail.com
Nie zamierzam piać z zachwytu nad gniotem, z drugiej strony widzę każdy plus danej pozycji i chętnie o tym wspominam, bo sama kiedyś pisałam i wiem, jakie to świetnie uczucie widzieć coś pozytywnego na temat swojej twórczości oraz jak ciężko wymyślić coś ciekawego.
Już na samym wstępie pewne wydawnictwa dały mi kredyt zaufania, za co jestem naprawdę wdzięczna. A są to:Wydawnictwo Promic


Wydawnictwo Kojro


Wydawnictwo Videograf II
Dziękuję serdecznie:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Lubię prowadzić tego bloga i odpowiadać na ciekawe komentarze. Dlatego proszę, napisz coś, abym wiedziała, że ktoś tu wchodzi :)